V čom sa odlišujeme od ostatných výrobcov

V nasledujúcom blogu sme zhrnuli pár bodov, ktorými sa podľa nás odlišujeme od tradičných výrobcov cyklistického oblečenia.

Cyklisticke nohavice VELORE

1. Šité na mieru

Našou filozofiou je vyrábať cyklistické oblečenie na mieru. Cieľ je jasný, aby mal každý cyklista možnosť vlastného výberu oblečenia na svoju postavu. Každý potrebuje inú veľkosť oblečenia. Čo robiť v prípade, keď je cyklista vysoký a útly? Má radšej zvoliť menšiu veľkosť, aj keď sa v oblečení nebude cítiť komfortne, bude ho tlačiť, omínať a pod., alebo väčšiu veľkosť, pri ktorej mu oblečenie nebude priliehať k postave a bude veľké? U nás si môžete zvoliť šitie cyklistického oblečenia na mieru. Pre vysvetlenie, ak ste vysoký a útly je pre vás vhodná menšia veľkosť ale predĺžený strih, aby nedošlo k tomu, že vám bude oblečenie krátke (krátke rukávy, dĺžka nohavíc, traky).

2. V materiáloch nezaostávame

Ďalším faktom je, že materiály, ktoré používame na výrobu oblečenia sú od certifikovaných európskych výrobcov. Ide o kvalitné úplety a materiály, ktoré používa drvivá väčšina známych, svetových cyklistických značiek.

3. Bez sublimácii

Látku nesublimujeme. Oblečenie je ušité z farbenej látky priamo z výroby, ktorá má dlhšiu životnosť a farebnú stálosť v porovnaní so sublimovanou látkou. Výhodou je, že nedochádza k rýchlemu vyblednutiu látky počas prania a tiež je látka odolnejšia voči slnečným lúčom.

4. Minimálny branding

Pri produktoch využívame minimálny branding. Minimálny počet nášiviek, vyšívaných etikiet a tepelných transferov, ktoré zbytočne nederú cyklistu pri bicyklovaní a nedráždia jeho pokožku. Keďže nesublimujeme, nenájdete u nás reklamné dresy (tzv. billboardy) a rovnako ani neónové dresy.

5. V jednoduchosti je krása

Jednoduchý dizajn produktov nás vystihuje. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Čisté a minimalistické línie, farebne zladené kombinácie a dizajnovo rozmiestnené farby.

6. Skutočná značka

Považujeme sa za skutočnú značku pretože vyrábame sami, vyrábame ručne a na Slovensku. Ide o handmade šité výrobky. Pri výrobe sa usilujeme o to, aby bolo oblečenie funkčné a zodpovedalo potrebám cyklistov.

Rôzne farby úpletov sú spolu spájané šitím, tak vzniká cyklistické oblečenie Velore. Aké krásne, nie? My ich potom odovzdávame vám. K vám domov.