Referencie

„Nohavice Velore sú najlepšie, aké som kedy mal. Nikde som nezohnal nohavice, ktoré by sedeli na moje chudé a tenké nohy, ale tie od vás na mieru sú fantastické. Aj vložka je super. No a na cenu ani nemám čo povedať, kvalita sa v pohode vyrovná aj najdrahším modelom. Určite to nebolo poslednýkrát, čo som si u vás objednával. Priniesli ste na Slovensko jedinečný koncept, kusové oblečenie na mieru, ktorá si určite medzi všetkými cyklistami zaslúži obrovskú pozornosť.”

„Na tréning som už dávnejšie zháňal kvalitné cyklistické oblečenie s jednoduchým dizajnom bez zbytočných reklám, nápisov, krikľavých farieb a za rozumnú cenu. Dozvedel som sa o slovenskom výrobcovi Velore a hneď ma ich veci zaujali. Navyše, keďže šijú oblečenie na mieru, sa stratila neistota, či mi budú nohavice alebo dres sedieť, keď ich kupujem z internetu, bez vyskúšania. Stačilo zmerať zopár rozmerov, všetko prebehlo hladko a rýchlo a už o pár dní som sa previezol na bicykli v oblečení z príjemných materiálov, v ktorom sa cítim výborne.”

„Vždy som mal pocit že som v oblečení moc natlačený lebo XL mi bolo veľké a L malé. Velore sedí tak akurát. Dres je super páči sa mi že máte väčšie vrecká ako iný, fakt sa asi do nich bude dať zbaliť pumpa, banány aj všetko. Nohavice sú tiež fajnové, pri jazde sa uložili tak ako mali. Tak zatiaľ hodnotím veľmi pozitívne. Robíte to dobre a zachránili ste stokilového vrchára za čo vám ešte raz ďakujem.”